Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem podnośników koszowych GSR od 1998 roku. Oferta obejmuje podnośniki podnośniki teleskopowe, przegubowo-teleskopowe oraz z dodatkowym członem manewrowym JIB o wysokościach roboczych od 12 do 36 metrów montowane na podwoziach samochodów dostawczych, ciężarowych, furgonach lub VANach 4×4 takich producentów jak: Ford, Nissan, Iveco,  Mercedes-Benz, MAN czy ISUZU. Tak szeroki wachlarz naszej oferty umożliwia klientom wybór optymalnej kombinacji wysokości roboczej, wagi, rodzaju napędu i parametrów przejazdowych.

 

W związku z zakończeniem produkcji podwozi Nissan Cabstar/Renault Maxity dostępne w ograniczonych ilościach są modele wyposażone o dodatki:

  • B180T Compact VV – wersja z pakietem automatycznym i systemem ochrony nad kabiną, 230V w koszu, licznik motogodzin oraz B180T Comfort EV – podpory rozsuwane, wersja z pakietem automatycznym i systemem ochrony nad kabiną, 230V w koszu, licznik motogodzin

2

 

  • B200T Comfort EV – podpory rozsuwane, wersja z pakietem automatycznym, system ochrony nad kabiną, 230V w koszu, licznik motogodzin

3

 

  • B200PX Compact VV – sterowanie manualne, system ochrony nad kabiną, 230V w koszu, licznik motogodzin

4

 

  • B240PX Compact VV – automatyczne podpory, system ochrony nad kabiną, 230V w koszu, licznik motogodzin

5

 

 

Podwozie Nissan Cabstar lub Renault Maxity w zależności od dostępności z możliwością pełnej homologacji do końca sierpnia. Od września pojazdy będzie można zakupić jedynie z dodatkowo płatną rejestracją handlową.

Podane urządzenia dostępne są również na podwoziach Mercedes Sprinter 3,5t.

 

Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.

Oferta ważna do wyczerpania zapasu.