Podnośniki koszowe GSR

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem podnośników koszowych GSR od 1998 roku. Oferta obejmuje podnośniki teleskopowe z JIB, przegubowe jak również przegubowo teleskopowe o wysokościach roboczych od 12 do 36 metrów montowane na podwoziach samochodów dostawczych, ciężarowych, busach lub osobowych 4×4 takich producentów jak: Ford, Nissan, Fiat, Iveco, Peugeot, Mercedes-Benz, MAN czy ISUZU 4×4. Tak szeroki wachlarz naszej oferty umożliwia klientom wybór optymalnej kombinacji wysokości roboczej, wagi, rodzaju napędu i parametrów przejazdowych.
Zaletą platform GSR jest, obok standardowych specyfikacji, solidna i precyzyjna kontrola oraz łatwość jej obsługi. Podnośniki mają dobre właściwości użytkowe, a przede wszystkim sprawdzoną jakość. Kolejnymi istotnymi cechami są prostota, niskie koszty utrzymania i dostępność części zamiennych.

Podnośniki przewoźne DENKA LIFT

Denka Lift to linia podnośników koszowych teleskopowych na przyczepkach. Tradycja tej firmy sięga 1980 roku. Bardzo ścisła współpraca z tym producentem w 2013 roku zaowocowała przejęciem marki przez grupę ROTHLEHNER.
Przekrój wysokości roboczych od 12 do 30m i doskonałe właściwości techniczne dają możliwość wykorzystania tych podnośników na budowach, przy utrzymaniu budynków mieszkalnych, obiektów przemysłowych, historycznych jak również wykonania instalacji wodociągowej i pracach malarskich.
Denka Lift to teleskopowe podnośniki o lekkiej, aluminiowej konstrukcji i przyjaznym dla środowiska napędzie elektrycznym. Główne zalety, to minimalne wymiary transportowe i niska waga. Nie należy też zapominać o prostej obsłudze i konserwacji Denek, trwałości i ich niezawodności. Specjalna seria tych podnośników o wysokości roboczej od 16 do 28 metrów odznacza wymiarami transportowymi dopasowanymi do rozmiaru konwencjonalnych drzwi.

Samobieżne nożycowe, przegubowe i masztowe podnośniki HAULOTTE

Jesteśmy wyłącznym importerem podnośników koszowych Haulotte. Jest to największy europejski producent samojezdnych podnośników koszowych posiadający najszerszy asortyment podnośników nożycowych, przegubowych i teleskopowych z napędem elektrycznym lub dieslowym 2 x 2 lub 4 x 4. Szeroka gama podestów ruchomych i dostępnych udźwigów pozwala zaspokoić potrzeby wszystkich klientów. Podnośniki samojezdne mogą być stosowana zarówno przy montażu i konserwacji budynków, a także przy pracy w najbardziej trudnym terenie na budowie. Jeśli dodamy do kategorii urządzeń samobieżnych specjalne podnośniki przegubowe i teleskopowe sterowanych z przedniej i tylnej osi, nie znajdziemy takiej czynności do wysokości 43 m, której nie wykonalibyśmy przy użyciu podnośnika HAULOTTE. Na rynek czeski i słowacki dostarczyliśmy już ponad 1250 Haulotte.

Samobieżne podnośniki nożycowe, przegubowe i masztowe PB LIFTTECHNIK

Specjalnie w celu konserwacji i manipulacji wewnątrz jednostek logistycznych i magazynów zostały opracowane przez niemiecką firmę PB Lifttechnik wąskie elektryczne podnośniki koszowe. Rezultatem jest szeroka gama elektrycznych nożycowych podnośników o szczególnej konstrukcji przeznaczonych do pracy w zamkniętych budynkach o wysokościach roboczych 12, 15, 17, 19 i 22,5 metrów. Platformy sprawdzą się ze względu na swoją niską wagę oraz bardzo małe wymiary – szerokość maszyny o najwyższej wysokości roboczej to tylko 1,2 m. Podesty z serii TOP 12 nadają się idealnie tam, gdzie konieczne jest użycie dużego udźwigu, poruszanie na dużej wysokości roboczej oraz dodatkowo w miejscach o ograniczonej, ciasnej przestrzeni. Platformy są stosowane z powodzeniem w wypożyczalniach w Europie, także w Czechach i na Słowacji.
PB Lifttechnik opracował unikalną gamę platform nożycowych z doskonałym rozwiązaniem samoniwelujących terenowych podwozi 4 × 4 z dużym udźwigiem i nepędem elektrycznym. Podnośnik może być na budowie od jej rozpoczęcia do zakończenia instalacji wewnętrznych.

Specjalne wąskie podesty ruchome FALCON SPIDER

Firma Falck Smidt została założona w 1935 roku, specjalizując się w produkcji platform dla wojska.
Stopniowo stała się wiodącym światowym producentem platform przeznaczonych do stosowania w pomieszczeniach o wysokości roboczej 30 m. Nasza firma reprezentuje markę na rynku czeskim i słowackim od 2005 roku.
Platformy są zaprojektowane jako kołowe lub gąsienicowe o bardzo kompaktowych wymiarach. Są to bardzo specyficzne urządzenia, wykorzystywane do utrzymania kompleksów handlowych i rozrywkowych, banków i lotnisk praktycznie wszystkich kontynentach świata.

Praktyczne podnośniki przewoźne Europelift

Węgierska firma Europelift produkuje praktyczne podnośniki przewoźne z ramieniem przegubowym o prostej konstrukcji, który następnie esportuje całej Europie. Rothlehner Group jest jej wyłącznym polskim i czeskim dystrybutorem.

Pojedyncze platformy na podwozia do konserwacji VN i VVN od producenta EGI

Od końca lat 50. firma EGI platforms zajmuje się produkcją podestów ruchomych dla działań przeciwpożarowych i prac pod napięciem. Firma EGI była pionierem w tej dziedzinie. Na terenie firmy znajduje się jedyne w Europie zarejestrowane laboratorium 500 kV dla testów elektrycznych i mechanicznych. Od 2008 roku, EGI jest spółką zależną korporacji międzynarodowych GIMAEX. Firma EGI jest obecnie jedynym w Europie producentem podnośników z samodzielnym wysuwną konstrukcją do prac pod napięciem skonstruowaną zgodnie z normą DIN EN 61057. Nasza firma dostarczyła 5 wysoko wyspecjalizowanych platform przeznaczonych do pracy przy wysokim napięciu do 138 kV.