Wiodące Światowe Targi Maszyn Budowlanych, Maszyn do Produkcji Materiałów Budowlanych, Maszyn Górniczych, Pojazdów Budowlanych oraz Sprzętu Specjalistycznego dobiegły końca. Tegoroczna edycja targów była pod wieloma względami rekordowa. W tym roku odwiedziło ją 620 000 osób z 200 krajów.

Dominującymi trendami były maszyny wyposażone w napęd elektryczny i hybrydowe. Spowodowane jest to stale rosnącym zainteresowaniem i popytem w tej dziedzinie. Można było również zaobserwować, że urządzenia z roku na rok cechują się większą wydajnością i ergonomia pracy.

Dla naszej firmy zakończone targi uważamy za bardzo udane. Pozwoliły nam one na nawiązanie nowych relacji z dostawcami, dokonanie przeglądu rynku i poznanie kierunków, w których zmierza nasza branża. Najważniejszą możliwością jaką dają nam targi jest jednak nawiązanie bliższych relacji z klientami, zaprezentowanie naszych produktów i ich zalet.

Chcielibyśmy wszystkim podziękować za przybycie na nasze stoisko i mamy nadzieję na kolejne spotkanie, tym razem w Polsce na Targach Energetab we wrześniu, na które już dziś zapraszamy.